Podziękowania dla Stowarzyszenia na rzecz walki z chorobami nowotworowymi "Sanitas"

• 2021-03-19

Dyrekcja Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 im. Fryderyka Chopina wyraża wdzięczność i podziw za działania Stowarzyszenia na rzecz walki z chorobami nowotworowymi „Sanitas”. Sanockie stowarzyszenie od wielu lat współpracuje z naszym szpitalem, organizując różne akcje społeczne, które sprawiają uśmiech na twarzach Pacjentów w trudnym dla nich czasie choroby.

W ostatnim czasie Stowarzyszenie „Sanitas” podarowało ponad sto upominków dla Pacjentek onkologicznych. Upominki z okazji Dnia Kobiet trafiły do Pacjentek z Kliniki Ginekologii Onkologicznej, Onkologii Klinicznej, Kliniki Radioterapii oraz Kliniki Hematologii. Dziękujemy za „dar serca”, który sprawił wielką radość naszym Pacjentkom, które choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie, a także poczuć bliskość i wsparcie drugiej osoby.