„BIAŁA SOBOTA” w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie

• 2021-09-17

Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie w ramach Europejskiego Dnia Prostaty,  zaprasza  18 września 2021 r. od godz. 10:00 do 14:00  na „BIAŁĄ SOBOTĘ” w zakresie Profilaktyki Nowotworów Gruczołu Krokowego.

W ramach akcji w Podkarpackim Centrum Leczenia Raka Gruczołu Krokowego i Podkarpackim Centrum Chirurgii Robotycznej, będzie możliwość skorzystania z  konsultacji lekarzy specjalistów w zakresie profilaktyki nowotworu gruczołu krokowego. Pacjenci będą mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, związane z nieprawidłowymi wynikami badań laboratoryjnych lub dolegliwościami dotyczącymi układu moczowego.

Konsultacje skierowane są do Panów  po 45 roku życia, u których w rodzinie występowały choroby nowotworowe, mają podwyższony poziom PSA, oraz do tych, u których występują trudności, ból podczas oddawania moczu, częste wizyty w toalecie, itp.

Zachęcamy Panów do skorzystania z naszej akcji, gdyż wczesne wykrycie problemów z prostatą, pozwala na szybszą reakcję medyczną.

Badania profilaktyczne są jednym z najważniejszych elementów w walce z chorobą nowotworową.

W ramach „BIAŁEJ SOBOTY” nie jest potrzebne skierowanie, oraz wcześniejsza rejestracja.

Zapraszamy do Zespołu Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych przy KSW Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie: budynek „F”.

Dodatkowe informacje pod nr tel: 880 333 328  / 17 866 62 68