III Rzeszowskie Dni Hepato-Gastroenterologiczne

• 2017-09-18

W dniach 15-16.09.2017 odbyła się III edycja Rzeszowskich Dni Hepato-Gastroenterologicznych.

Program naukowo-szkoleniowy dwudniowej konferencji obejmował praktyczne aspekty schorzeń górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, wątroby i trzustki.

Debata medyczna odbywała się z udziałem gości reprezentujących wiodące polskie ośrodki gastroenterologiczne, hepatologiczne i chirurgiczne z kraju i z zagranicy.

Konferencja została zorganizowana przez Klinikę Gastroenterologii i Hepatologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

Galeria zdjęć