I Podkarpackie Forum Endokrynologiczno - Diabetologiczne 13 października 2018r.

• 2018-08-21
I PODKARPACKIE FORUM ENDOKRYNOLOGICZNO – DIABETOLOGICZNE
Rzeszów, 13 Października 2018 r.

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Z największą przyjemnością zapraszam do wzięcia udziału w I PODKARPACKIM FORUM ENDOKRYNOLOGICZNO – DIABETOLOGICZNYM, które odbędzie się dnia 13 października 2018 r. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie, przy ul. Podwisłocze 48.

Tematyka Konferencji podejmuje aktualne zagadnienia z zakresu endokrynologii i diabetologii, z uwzględnieniem ich znaczenia praktycznego. Na zakończenie każdej Sesji zapraszamy do ożywionej dyskusji na poruszane tematy z udziałem wykładowców.

Do grona wykładowców zaproszono wielu znamienitych gości z wiodących Ośrodków endokrynologicznych i diabetologicznych z kraju oraz terenu naszego województwa.

Mam nadzieję, że zarówno program naukowy, jak i lokalizacja Konferencji oraz możliwość wzajemnej wymiany poglądów i opinii, sprawią że czas spędzony w Rzeszowie upłynie w miłej, towarzyskiej atmosferze, a zebrane doświadczenia zaprocentują w dalszym rozwoju zawodowym.

Udział w Konferencji jest wolny od opłat dla członków Towarzystwa Endokrynologicznego, Diabetologicznego i lekarzy rodzinnych, jak również dla pozostałych Uczestników.

Zgłoszenia, proszę przekazywać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3 października 2018 r., drogą mailową na adres: b.mis@szpital.rzeszow.pl lub gastroenterologia@szpital.rzeszow.pl; telefonicznie: 17 8666 – 226; 17 8666 - 131.

W zgłoszeniu należy podać Imię i Nazwisko uczestnika. Informacja na temat Konferencji znajduje się na stronie internetowej: www.szpital.rzeszow.pl w zakładce aktualności.

Uczestnicy Konferencji otrzymują Certyfikat z punktami edukacyjnymi.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
dr n. med. Mariusz Partyka

Partnerzy:

Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.

Roche Diabetes Care Polska

Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o.

Boehringer Ingelheim

Eli Lilly Polska Sp. z o.o.

MERCK

MIP Pharma Polska Sp. z o.o.

Novo Nordisk Pharma Sp. z o.o.

Sanofi – Aventis Sp. z o.o.