II Podkarpackie Forum Endokrynologiczno–Diabetologiczne, 19 Października 2019 r

• 2019-08-09
II PODKARPACKIE FORUM ENDOKRYNOLOGICZNO – DIABETOLOGICZNE
Rzeszów, 19 Października 2019 r.

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Z największą przyjemnością zapraszam do wzięcia udziału w II PODKARPACKIM FORUM ENDOKRYNOLOGICZNO – DIABETOLOGICZNYM, które odbędzie się dnia 19 października 2019 r. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie, przy ul. Podwisłocze 48.

Tematyka Konferencji podejmuje aktualne zagadnienia z zakresu endokrynologii
i diabetologii, z uwzględnieniem ich znaczenia praktycznego. Na zakończenie każdej Sesji zapraszamy do ożywionej dyskusji na poruszane tematy z udziałem znakomitych wykładowców.

Do grona wykładowców zaproszono wielu znamienitych gości z wiodących Ośrodków endokrynologicznych i diabetologicznych z kraju oraz terenu naszego województwa.

Mam nadzieję, że zarówno program naukowy, jak i lokalizacja Konferencji oraz możliwość wzajemnej wymiany poglądów i opinii,  sprawią że czas spędzony w Rzeszowie upłynie w miłej, towarzyskiej atmosferze, a zebrane doświadczenia zaprocentują w dalszym rozwoju zawodowym.

Udział w Konferencji jest wolny od opłat dla członków Towarzystwa Endokrynologicznego, Diabetologicznego i lekarzy rodzinnych, jak również dla pozostałych Uczestników Konferencji.

Zgłoszenia, proszę przekazywać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 października 2019 r., drogą mailową na adres: lub ; telefonicznie: 17 8666 – 226; 17 8666 - 131.

W zgłoszeniu należy podać Imię i Nazwisko uczestnika. Informacja na temat Konferencji znajduje się na stronie internetowej: www.szpital.rzeszow.pl -> w zakładce „O Szpitalu”  -> „Aktualności”.

Uczestnicy Konferencji otrzymują Certyfikat z punktami edukacyjnymi.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
  dr n. med. Mariusz Partyka