Da Vinci już leczy na Podkarpaciu!

• 2021-05-24
Stworzenie dostępu do najnowszych światowych technologii daje ogromne nadzieje dla wielu pacjentów, szczególnie tych z najcięższymi chorobami nowotworowymi – mówił podczas konferencji prasowej Janusz Ławiński (...)

TVP3 RZESZÓW: Nowatorskie zabiegi w rzeszowskiej klinice Gastroenterologii i Hepatologii

• 2021-05-20
To między innymi pierwsza na Podkarpaciu ablacja zmian nowotworowych dróg żółciowych. Czyli nie wymagające rozległej operacji wypalenie chorobowej tkanki u chorego z guzem zlokalizowanym w bardzo trudno dostępnym miejscu.

Uruchamiamy NOWY POWSZECHNY PUNKT SZCZEPIEŃ przeciwko COVID-19

• 2021-05-19
Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie wraz z Uniwersytetem Rzeszowskim uruchamia NOWY POWSZECHNY PUNKT SZCZEPIEŃ przeciwko COVID-19!

Komunikaty dot. szczepień

• 2021-05-19
Szanowni Państwo, W związku z przystąpieniem Naszego Szpitala do programu szczepień przeciwko COVID-19, którego pierwszym etapem będzie szczepienie personelu Szpitala oraz pracowników innych podmiotów leczniczych (...)

Podpisano porozumienie na rzecz Szpitala Uniwersyteckiego