Pracownia Cytometrii Przepływowej zabezpiecza pacjentów hematoonkologicznych województwa podkarpackiego

• 2022-06-22
Pracownia Cytometrii Przepływowej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, zabezpiecza pacjentów hematoonkologicznych województwa podkarpackiego.

Otwarto nowy pawilon w Podkarpackim Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie

• 2022-06-11
Nowy pawilon w rozbudowanym Podkarpackim Centrum Chorób Płuc, które jest częścią Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie (KSW), został uroczyście otwarty w sobotę.

„Z Funduszami Europejskimi oddychamy, zdrowe płuca mamy"

• 2022-06-10
„Z Funduszami Europejskimi oddychamy, zdrowe płuca mamy” – pod takim hasłem, 11 czerwca przy Podkarpackim Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej 2 odbędzie się Piknik Rodzinny.

Po 13 latach od usunięcia krtani, pacjent odzyskał głos

• 2022-06-03
W Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, przeprowadzono zabieg wtórnego wszczepienia protezy głosowej. Dzięki innowacyjnej metodzie, pacjent po 13 latach od usunięcia krtani, w wieku 76 lat odzyskał głos.

Wyjątkowe murale w Podkarpackim Centrum Onkologii

• 2022-05-31
Dwa murale powstały w Podkarpackim Centrum Onkologii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie (KSW). Mają dawać nadzieję i motywować do walki z nowotworem, pacjentów tamtejszych oddziałów.
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  57