Kolejny krok w stronę robotyki

• 2021-05-13
Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. F. Chopina w Rzeszowie będzie współpracował z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie i Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym Nr 2 PUM w Szczecinie. Dziś w Warszawie podpisano umowę (...)

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej

• 2021-05-12
Życzenia Dyrektora KSW Nr 1 w Rzeszowie z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej

Podkarpackie Centrum Chirurgii Robotycznej

• 2021-05-07
Szanowni Państwo, Miło jest nam poinformować, iż w ramach utworzonego Podkarpackiego Centrum Chirurgii Robotycznej, pacjenci będą mieli możliwość skorzystania z programu kwalifikacji realizowanego przez Podkarpackie Centrum Leczenia Raka Gruczołu (...)

Komunikaty dot. praktyk studenckich

• 2021-04-14
Komunikaty dot. praktyk studenckich

7 kwietnia - Dzień Pracownika Służby Zdrowia

• 2021-04-07
Życzenia dr n. med. Janusza Ławińskiego, Dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  44