Klinika Psychiatrii Ogólnej otwarta po modernizacji

• 2022-05-25
Nowy odcinek Kliniki Psychiatrii Ogólnej wraz z dedykowaną Izbą Przyjęć został otwarty w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie (KSW). Od teraz, pacjenci są leczeni w bardziej przyjaznych i komfortowych warunkach.

Cholangioskopia SpyGlass – brakujące ogniwo w diagnostyce i leczeniu dróg żółciowych

• 2022-05-24
Cztery zabiegi cholangioskopii SpyGlass wykonali lekarze Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie (KSW).

Przyszłość należy do DA VINCI - usiądź za konsolą robota i weź udział w wirtualnej operacji (foto)

• 2022-05-23
W ciągu jednego roku, w asyście robota da Vinci przeprowadzono ponad 200 urologicznych i ginekologicznych operacji.

Lekarze Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie uczestniczą w prestiżowym szkoleniu w Turcji

• 2022-05-18
W Medtronic Innovation Center w Istambule w Turcji trwa prestiżowe szkolenie LapCo Poland, w którym uczestniczą dr. n. med. Jacek Pszeniczny i lek. Marcin Bajorek z Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie (KSW).

• 2022-05-17
W sobotę, 21 maja o godzinie 13:00 w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie będzie można zobaczyć system chirurgii robotycznej da Vinci, a każdy chętny usiądzie za konsolą urządzenia i weźmie udział w wirtualnej operacji.
1  «««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  57