Autyzm. Poznaj zanim ocenisz - fotorelacja ze spotkania

• 2022-04-24
W Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium HALL w Rzeszowie rozmawialiśmy na temat autyzmu.

Otwarcie Klinicznego Zakładu Patomorfologii

• 2022-04-20
Kliniczny Zakład Patomorfologii w nowo wybudowanej części Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych tego typu zakładów w Europie.

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

• 2022-04-15
Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Autyzm. Poznaj zanim ocenisz - spotkanie z lekarzami Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie

• 2022-04-14
W ostatnich latach na świecie obserwuje się coraz gwałtowniejszy wzrost przypadków zaburzeń rozwojowych u dzieci.

W Rzeszowie można już wykonywać badania genetyczne chorych na nowotwory krwi

• 2022-04-11
W Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie rozpoczęły się badania genetyczne chorych na nowotwory krwi. Zgodę na ich wykonywanie, w tym specjalne certyfikaty, uzyskała Pracownia Biologii Molekularnej Kliniki Hematologii.
1  «««  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  »»»  57