Uwaga na próby wyłudzenia danych osobwych w związku z koronawirusem

• 2020-03-25
Wiadomość SMS, jaka trafia do internautów, wygląda następująco: „Ministerstwo Zdrowia: Dla każdego obywatela przysługuje wsparcie żywieniowe w związku z epidemia Koronawirusa. Zapisz sie na https://mzgov.net”

AKTUALIZACJA: WAŻNE KOMUNIKATY

• 2020-03-25
Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym występowaniem wirusa COVID-19 zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa ...

Algorytm postępowania dla personelu medycznego

• 2020-03-24
Szanowi Państwo, Ministerstwo Zdrowia opublikowało algorytm postępowania dla personelu medycznego, który ma kontakt z osobą zakażoną lub z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

Program lekowy z Okulistyki - Informacja dla Pacjentów

• 2020-03-23
INFORMACJA DLA PACJENTÓW Z PROGRAMU LEKOWEGO Z OKULISTYKI – INIEKCJA DOSZKLISTKOWA (ZASTRZYKI) W RAZIE WSZELKICH PYTAŃ PROSIMY DZWONIĆ POD NUMER TELEFONU 17 86 66 311, W GODZINACH OD 8.00 DO 14.00

Apel do Honorowych Dawców Krwi

• 2020-03-22
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie wystosowało apel do honorowych dawców krwi, aby w dalszym ciągu, z zachowaniem wszelkich procedur i zasad bezpieczeństwa zechcieli dzielić się swoim darem.
1  «««  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  »»»  29