Pierwszy na Podkarpaciu pacjent - uchodźca rozpoczął leczenie onkologiczne

• 2022-03-16
Anatolij Czyżowicz z Łucka w Ukrainie, to pierwszy na Podkarpaciu pacjent - uchodźca, który już rozpoczął leczenie onkologiczne.

Remont w części pododdziału położnictwa i patologii ciąży w Klinice Ginekologii i Położnictwa KSW

• 2022-03-15
W części pododdziału położnictwa i patologii ciąży w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie (KSW) rozpoczął się wieloetapowy remont.

Infolinia NFZ dla pacjentów onkologicznych z Ukrainy

• 2022-03-15
Pacjenci onkologiczni z Ukrainy mogą kontynuować leczenie w Polsce. By ułatwić im dostęp do świadczeń i pozyskanie wszelkich potrzebnych informacji, Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił bezpłatną infolinię - 800 190 590.

Nowotwór piersi nie ma metryki - relacja

• 2022-03-14
W sobotę, 12 marca 2022 w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie odbyło się spotkanie i konsultacje z lekarzami Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Nowotwór piersi nie ma metryki - spotkanie i konsultacje

• 2022-03-03
Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet w Polsce. Stanowi aż 25% wszystkich zachorowań na nowotwory, jakie rozpoznaje się u kobiet. Chorują coraz młodsze osoby.
1  «««  4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12  »»»  57