Obrazek w tle dla Pierwszy noworodek urodził się w nowym bloku porodowym

Pierwszy noworodek urodził się w nowym bloku porodowym

6 marca 2024

Diana, to pierwsze dziecko, które urodziło się w nowym bloku porodowym w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. Dziewczynka przyszła na świat, 5 marca 2024 roku, o godzinie 12:45, waży 3830 g, mierzy 58 cm.

– Tutaj rodziłam poprzednie dzieci i byłam bardzo zadowolona zarówno z opieki położnych jak i lekarzy. Mam same miłe wspomnienia. Cieszę się, że udało mi się dotrwać do otwarcia nowego bloku porodowego i Diana urodziła się właśnie tutaj, mówi pani Beata.

Rodzicom gratulujemy, a Maluszkowi życzmy zdrowia – niech Wasze życie będzie pełne miłości, radości i szczęścia.

Dodajmy, że poród odebrał lek. Bogdan Warchoł, a asystowała dr n. med. Katarzyna Kalandyk-Osino z Kliniki Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa.