Obrazek w tle dla Stanowisko Rady Społecznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Szopena w Rzeszowie w sprawie doniesień medialnych dotyczących Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych

28 grudnia 2023

W związku ze szkodliwą działalnością, w tym ostatnią aktywnością medialną, która miała miejsce 4.12.2023 roku, pełną pejoratywnych oskarżeń i pomówień, prowadzoną przez Radnego Województwa Jacka Kotulę skierowaną między innymi przeciwko Klinice Gastroenterologii i Hepatologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie (USK w Rzeszowie), a także w sprawie działań prowadzonych przez konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie gastroenterologii prof. dr. hab. n. med. Krzysztofa Gutkowskiego, które doprowadziły do publicznego podważania kompetencji i dyskredytowania lekarzy specjalistów kierujących Kliniką Gastroenterologii i Hepatologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych USK w Rzeszowie, przedstawiamy Stanowisko Rady Społecznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Szopena w Rzeszowie w sprawie doniesień medialnych dotyczących Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych.