Obrazek w tle dla Zmarł śp. ks. kan. Jerzy Grudniak, były kapelan Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie

9 maja 2023

Nie żyje ks. kanonik Jerzy Grudniak, były kapelan Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. Zmarł, 8 maja 2023 r. w wieku 75 lat i w 47. roku kapłaństwa. Opiekę duszpasterską w szpitalu sprawował w latach 1988 do 2013.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w środę, 10 maja 2023 r., o godz. 13.00 w kościele farnym pw. św.  Stanisława BM w Łańcucie, a po niej przeniesienie ciała śp. ks. kanonika Jerzego na miejscowy cmentarz. Przed Mszą św. o godz. 12.30 różaniec za zmarłego.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://diecezja.rzeszow.pl/nekrologi/zmarl-sp-ks-kanonik-jerzy-grudniak-byly-kapelan-szpitala-wojewodzkiego-nr-1-w-rzeszowie/. Foto. Diecezja Rzeszowska.