Konkurs na stanowisko Pielęgniarki Oddziałowej Kliniki Hematologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie

3 sierpnia 2023

Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Szopena 2, ogłasza konkurs:

NA STANOWISKO PIELĘGNIARKI ODDZIAŁOWEJ KLINIKI HEMATOLOGII W UNIWERSYTECKIM SZPITALU KLINICZNYM IM. FRYDERYKA CHOPINA W RZESZOWIE

I. PODSTAWA PRAWNA:

1. Ustawa z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (tj. Dz. U. z 2022 r. poz. 633 ze zm.),
  2. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 roku w sprawie sposobu przeprowadzenia konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 430),
  3. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 roku w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz.U. z 2011 r. Nr 151, poz. 896 ze zm.).

1. Nazwa i adres podmiotu leczniczego:

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina, 35-055 Rzeszów, ul. Szopena 2

2. Informacja o zasadach udostępniania materiałów informacyjnych o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym podmiotu leczniczego.

Materiały zawierające informacje o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Szopena w Rzeszowie udostępniane są na stronie internetowej lub w siedzibie podmiotu leczniczego.

3. Stanowisko objęte konkursem.

Pielęgniarka Oddziałowa Kliniki Hematologii

4. Wymagania kwalifikacyjne kandydata.

Kandydaci na powyższe stanowisko powinni spełniać wymogi określone Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011r. w/s kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz.U. Nr 151, poz.896).

Mile widziane są dodatkowe kwalifikacje w zakresie zarządzania zakładami opieki zdrowotnej.

5. Dokumenty wymagane od kandydata.

Oferty wraz z dokumentami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012r. w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą (tj. Dz.U. z 2021 r. poz. 430).

W przypadku złożenia kopii dokumentów, powinny one zostać poświadczone za zgodność z oryginałem, przy czym poświadczenie może być dokonane przez kandydata.

Na prośbę komisji konkursowej kandydat jest obowiązany przedstawić oryginały dokumentów.

6. Miejsce oraz termin składania wymaganych dokumentów.

Wymagane dokumenty należy składać do 28.08.2023r., pod adresem: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina, 35-055 Rzeszów, ul. Chopina 2 (o zachowaniu terminu decyduje data wpływu).

Na kopercie kandydat umieszcza swoje imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego, a także adnotację o treści: „Konkurs na stanowisko Pielęgniarka Oddziałowa Kliniki Hematologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego  im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie”.

7. Miejsce oraz termin rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur.

Rozstrzygnięcie zgłoszonych kandydatur nastąpi w ciągu 60 dni od daty upływu terminu składania wymaganych dokumentów w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie, ul. Rymanowska 3.